Dôrazne žiadam občanov, ktorí majú trvalý pobyt v obci Hýľov, prechodný pobyt alebo sa v našej obci zdržiavajú a prišli zo zahraničia v poslednom období, aby svoj príchod na územie obce Hýľov nahlásili na obecný úrad telefonicky alebo e-mailom, uviedli z ktorej krajiny prišli a kedy. Upozorňujem na 14 dňovú povinnú karanténu. V prípade porušenia hrozí pokuta 1650 eur.

 

Obecný úrad funguje v týchto dňoch až do odvolania v obmedzenom režime - nestránkové hodiny. V prípade potreby ma kontaktujte na číslo obecného úradu 055/ 6967 194, mobilné číslo +421 918 656 974 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

 

Duchovný otec Pavol Bugoš oznamuje, že v priebehu dnešného dňa budú roznášané do schránok podrobné inštrukcie ohľadom života vo farnosti v nasledujúcich dňoch. Sv. omše bude slúžiť súkromne. Úmysly sv. omší budú zverejnené na úradnej tabuli obce, tabuli pri kostole a webovej stránke obce.

Vyhľadávanie