Obec Hýľov v zmysle Zákona č.180/2014 Z.z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje e-mailovú adresu na doručenie žiadosti o vydanie hlasovacieho preukazu pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2020. Touto adresou je: 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

OBEC HÝĽOV,

HÝĽOV č. 21, 044 12 NIŽNÝ KLÁTOV

 

Na základe § 60 ods. 1 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov obec Hýľov zverejňuje elektronickú adresu na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie pre voľby do NR SR v roku 2020:

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Zverejňujeme záverečný účet obce k 31. 12. 2018:

Samospráva našej obce Hýľov vyzýva obyvateľov obce, ktorí chcú dostávať informácie o dianí v obci prostredníctvom e-mailov, aby poslali svoju e-mailovú adresu na e-mailovú adresu obce Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Zverejňujeme návrh rozpočtu na rok 2019:

Zverejňujeme rozpočet na roky 2019, 2020, 2021:

Určené všetkým chovateľom ošípaných okresu Košice.

O Z N A M – dôležité upozornenie !!!

Regionálna veterinárna potravinová správa Košice-mesto upozorňuje všetkých občanov - chovateľov ošípaných - aj neregistrovaných v nárazníkovej zóne afrického moru ošípaných (AMO), že v prípade úhynu domácej ošípanej je majiteľ zvieraťa povinný tento úhyn ihneď nahlásiť Regionálnej veterinárnej a potravinovej správe Košice-mesto na telefónne číslo 055/7961811 alebo  mobilné číslo 0911888267 a príslušnému súkromnému veterinárnemu lekárovi.

 

Do nárazníkovej zóny patrí okrem iných okresov aj mesto Košice aj jeho okolie.

 

Podrobnosti o africkom more ošípaných aj zoznam povinností chovateľov ošípaných nájdete na tejto stránke Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR. Krátky prehľad je v tomto letáku.

 

Vyhľadávanie