Oznámenie o konaní zasadnutia Obecného zastupiteľstva obce Hýľov

Starostka obce Hýľov v zmysle zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov oznamuje, že zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Hýľove sa bude konať dňa 20. apríla 2021 o 17.00 hod. v priestoroch Obecného úradu v Hýľove.

Návrh programu:

1. Otvorenie zasadnutia
    2. Určenie zapisovateľa a overovateľov zápisnice
    3. Schválenie programu zasadnutia
    4. Informácie
    5. Interpelácie občanov a poslancov obecného zastupiteľstva
    6. Prekvalifikovanie druhu pozemku - parcela č.845/2 LV - 383
    7. Schválenie zámeru na odpredaj obecného majetku
    8. Prejednanie návrhu zmluvy o nájme priestorov športoviska
    9. Rôzne
    10. Záver

Poznámka: zasadnutie Obecného zastupiteľstva obce Hýľov bude verejné, ale z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie v prípade väčšieho záujmu o účasť na zasadnutí bude počet zúčastnených hostí korigovaný. Účasť bude podmienená prekrytím horných dýchacích ciest respirátorom typu FFP2 alebo KN95 a preukázaním sa negatívnym antigénovým testom na COVID-19 nie starším ako 7 dní (alebo potvrdením o vakcinácii druhou dávkou vakcíny proti COVID-19 starším ako 14 dní, resp. potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 nie starším ako 3 mesiace).

V Hýľove, 15. 4. 2021